söndag 22 juli 2018 kl. 06:50 v. 29 Kontakt | Mission Tanzania | Om flammor | Prenumeration |

Startsidan | Artiklar | DikterEu | FragorIsrael | Lankar | ProfetiorTidstecken |

5 aug 21.30:

Hur får vi väckelse? 
Del 1

6 aug 5.30, 13.30:
Repris

12 aug 21.30:
Hur får vi väckelse?
Del 2

13 aug 5.30, 13.30: Repris

19 aug 21.30:
Hur får vi väckelse?
Del 3

20 aug 5.30, 13.30: Repris

26 aug 21.30:
Hur får vi väckelse? 
Del 4

27 aug 5.30, 21.30: ReprisBibelns budskap

Ladda ner som PDF!


Midnattstid

Ladda ner som PDF!


Boknyhet

Dags att ta Gud på allvar


Aktuell bok

Läs mer!


NEW DVD: Suedia nė bilancin

Tani ėshtė koha pėr tė zgjuar pėr gjendjen e rėndė qė Suedia ėshtė nė.

Ėshtė e rėndėsishme qė ne tė marrė parasysh tė paralajmėrimeve qė vijnė nga ushtria, politikanėt dhe si marrim pėrmes mediave. Ne kemi marrė edhe disa paralajmėrime profetike qė mund tė pėrballet me ndryshimin e herė nė kėtė vend.

Ju mund tė ndajnė mė shumė tė kėtij mesazhi nė Channel 10 nė kėto dy kohė:

Mė 7 shkurt 21.00Sverige nė bilancin shkurt 48 5,00 13:00 Repris14 shkurt 21.00Sverige nė bilancin shkurt 515 5.00 13:00 Replay

Ka edhe DVD regjistrimet ku ju mund tė shihni tė gjitha programet nė kėtė seri rreth Suedisė nė bilancin:

Dy DVD me pesė programet e pothuajse gjysmė ore secili. Suedia ėshtė nė peshore Perėndisė. 

Ēfarė mund tė bėjė Perėndia me vend shpesh referohet si vendin mė laik nė botė? Njė vend qė ėshtė i njohur edhe pėr "mėkatin suedeze". 

Mund tė Perėndia tė pėrdorin luftėn pėr qortim njė vend i larguar prej Tij? Pėrgjigja biblik ėshtė se ai mund ta bėjė kėtė dhe e kanė bėrė atė mė parė nė histori. 

Holger Nilsson tregon se si edhe duke theksuar situatėn suedeze, ku njė kėrcėnim rus ėshtė bėrė gjithnjė e dukshme nė vitet e fundit. 

Merrni disa nga kėto mesazhi shumė i ditės! Rendi duke futur 200 - + 26: - me postare = 226: - PG 36 64 81 - 0. Pėr: Antikvariatet. Shkruaj: Urdhėrohet Suedi nė bilancin


Holger Nilsson

Tue, 07 Feb 2017 20:35:34 +0100 | Permalänk | Language: af ar az be bg bn bs ca ceb cs cy da de el en eo es et eu fa fi fr ga gl gu ha hi hmn hr ht hu hy id ig is it iw ja jw ka km kn ko la lo lt lv mi mk mn mr ms mt ne nl no pa pl pt ro ru sk sl so sq sr sw ta te th tl tr uk ur vi yi yo zh-CN zh-TW zu sv
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Fler artiklar

Predikantpool

Detta är en ny satsning som vi presenterar här. Den går helt enkelt ut på att förkunnare som vill stå till förfogande för kallelser till församlingar, gör det mot endast reseersättning.

Läs allt!


NU - kraftigt nedsänkt pris!
TIDSMASKINTwingly Blog Search link:http://www.flammor.com/ sort:published Bloggar som länkar hit


 

Flammor, Maskingatan 13, 574 33 Vetlanda
Telefon: 0383-161 64 | E-post: info@flammor.com | Hemsida: www.flammor.com
Ansvarig utgivare: Holger Nilsson

Vilka läser Flammor.com?
Creeper MediaCreeper

Kristen Topplista från JesusSajten.se

© www.flammor.com 2002 - 2018