måndag 19 februari 2018 kl. 03:05 v. 08 Antikvariat | Kontakt | Mission Tanzania | Om flammor | Prenumeration |

Startsidan | Artiklar | DikterEu | FragorIsrael | Lankar | ProfetiorTidstecken |

19 feb 18.15
Kampanjkväll

20 feb 2.15, 10.15:
Repris

20 feb 22.30:

Världsliga kristna

21 feb 6.30, 14.30:
Repris

24 feb 17.30:
Uppenbarelser om vår tid

25 feb 1.30, 9.30:
Repris

27 feb 22.30:
Missförstå inte Matt. 24:14

28 feb 6.30, 14.30:
Repris

6 mars 21.30:
Hur får vi väckelse? 1

7 mars 5.30, 13,30:
Repris

13 mars 21.30:
Hur får vi väckelse? 2

14 mars 5.30, 13.30:
Repris

20 mars 21.30:
Hur får vi väckelse? 3

21 mars 5.30, 13.30
Repris 


11 mars 16.00:

Filadelfia Tannåker

24 mars 16.00, 18.00:
Korskyrkan, Vimmerby

2 april 18.00:
Markestads missionshus

Bibelns budskap

Ladda ner som PDF!


Midnattstid

Ladda ner som PDF!


Boknyhet

Dags att ta Gud på allvar


Aktuell bok

Läs mer!


DVD NEW! Morali ose incest

Ne jemi tani duke pėrjetuar njė rėnie morale ėshtė e pashembullt. Pavarėsisht nga kjo, nuk ėshtė njė heshtje e madhe nė lidhje me atė nė kishat. Pjesa mė e madhe pėr tė sulmuar nė progres kundėr pastėrtinė qė duhet tė karakterizojė marrėdhėniet midis burrit dhe gruas dhe martesės. Ėshtė koha pėr normat e Biblės tė pėrcaktuara nė kėto fusha.

Shumė prej tyre jetojnė jashtė seksualitetin e tyre jashtė martesės dhe tė shohim se si bashkėjetesa ėshtė duke u bėrė njė zėvendėsim pėr martesė. Nė tė njėjtėn kohė si ajo ka pėr herė tė parė nė histori filloi tė ndryshojė martesėn mes njė burri dhe gruaje pėr t'u martuar ēiftet e tė njėjtit seks.

Shkollat ​​janė RFSU aktive dhe pėrhapjen propagandėn e tyre pėr fėmijėt.

Kjo DVD tregon Holger Nilsson nė lidhje me kėtė dhe shumė mė tepėr nė gjashtė program gjysmė ore (rreth 27-28 minuta secila). Kėto programe mund tė pėrfshijnė mjetet pėr udhėheqėsit e tė rinjve nė kishat dhe shfaqet nė koleksione pėr tė rinjtė.

Kjo ėshtė njė dyfishtė-DVD me dy disqe, secilin nga tre programet. Ne pastaj tė ofrojmė tė gjitha kėto programe pėr vetėm 200: - + postare 28: -.

Kjo DVD mund tė blihen nga sasia e 228 - janė depozituar nė GP 36 64 81 - Payee 0TH: librari. Shkruaj: Urdhėrohet: "Morali ose imoraliteti" kėshtu qė ne jemi tė dėrguar kėtė DVD menjėherė nė adresėn tuaj.


Holger Nilsson

Fri, 20 Nov 2015 17:42:58 +0100 | Permalänk | Language: af ar az be bg bn bs ca ceb cs cy da de el en eo es et eu fa fi fr ga gl gu ha hi hmn hr ht hu hy id ig is it iw ja jw ka km kn ko la lo lt lv mi mk mn mr ms mt ne nl no pa pl pt ro ru sk sl so sq sr sw ta te th tl tr uk ur vi yi yo zh-CN zh-TW zu sv
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Predikantpool

Detta är en ny satsning som vi presenterar här. Den går helt enkelt ut på att förkunnare som vill stå till förfogande för kallelser till församlingar, gör det mot endast reseersättning.

Läs allt!


NU - kraftigt nedsänkt pris!
TIDSMASKINTwingly Blog Search link:http://www.flammor.com/ sort:published Bloggar som länkar hit


 

Flammor, Maskingatan 13, 574 33 Vetlanda
Telefon: 0383-161 64 | E-post: info@flammor.com | Hemsida: www.flammor.com
Ansvarig utgivare: Holger Nilsson

Vilka läser Flammor.com?
Creeper MediaCreeper

Kristen Topplista från JesusSajten.se

© www.flammor.com 2002 - 2018